Home / Showbizz / “Më ke prishur punë”, Fifi përballet me Stresin: “Pse the se kemi qenë të lidhur?”

“Më ke prishur punë”, Fifi përballet me Stresin: “Pse the se kemi qenë të lidhur?”

Stresi u përball mbrëmjen e djeshme jo vetëm me sfida të sikletshme, por edhe me këngëtaren e spektaklit, Fifin.

Dy artistët kishin shkëputur kontakt me njëri-tjetrin pas një deklarate që reperi kishte dhënë më parë; duke thënë se ai dhe Fifi kishin patur një lidhje dashurie.

Pas sfidës të Stresit, Fifi donte të sqaroheshin duke e pyetur se kur ata kanë qenë së bashku.

“Para dy vitesh në një intervistë ke thënë që ne të dy kemi qenë bashkë, kur kemi qenë bashkë ne?”, e pyeti Fifi.

Menjëherë Stresi i tregoi se ishte një ngatërresë pasi kishte thënë emrin gabim, por në atë moment e pyeti se nëse ishte kjo arsyeja pse ajo nuk i fliste.

Me shumë sportivitet Fifi e pranoi se kjo ishte arsyeja sepse i ka prishur punë të tjera nga kjo deklaratë nga ana e tij.

 

Check Also

Nuk ndalet Stresi me deklaratat pas “diss-it” të Noizyt

Mesa duket kënga që Noizy ka publikuar disa ditë më parë ka shkaktuar mjaft zhurmë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + three =