Home / Showbizz / Më elegante se kurrë, Fifi habit me humbjen drastike të peshës (FOTO)

Më elegante se kurrë, Fifi habit me humbjen drastike të peshës (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes për shkak të rënies drastike në peshë. Ajo i ka surprizuar të gjithë me look-un e saj dhe linjat trupore.

Një ditë më parë, këngëtarja e njohur ka postuar disa fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe më në formë se kurrë.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet e fansave, të cilët e kanë komplimentuar për paraqitjen e saj. “Më e bukura e Shqiptarisë je ti”, ka shkruar një ndjekës.

Pavarësisht komplimenteve, pas rënies në peshë këngëtarja është përballur me një sërë kritikash se është bërë “si të tjerat”. Fifi reagoi përmes një postimi të gjatë në “Instagram”, ku shprehej se këtë ndryshim e bëri për shkak të shëndetit.

Gjithë vëmendja te Fifi, elegante dhe më në formë se

Gjithë vëmendja te Fifi, elegante dhe më në formë se

Gjithë vëmendja te Fifi, elegante dhe më në formë se

Gjithë vëmendja te Fifi, elegante dhe më në formë se

Gjithë vëmendja te Fifi, elegante dhe më në formë se

Check Also

I bënë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 11 =