Home / Kronike / Mbytet në rezervuar 19-vjeçari në Kukës, policia jep detajet

Mbytet në rezervuar 19-vjeçari në Kukës, policia jep detajet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Novosej në Kukës, ku një i ri është mbytur në rezervuar.

Dyshohet se S.B., rreth 19 vjeç është mbytur duke u larë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.

Njoftim paraprak:

Në fshatin Novosej, në rezervuar, dyshohet se është mbytur duke u larë shtetasi S.B., rreth 19 vjeç. Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Check Also

SHBA shton forcat ushtarake në Siri pas përplasjes me Rusinë

Shtetet e Bashkuara kanë shtuar prezencën ushtarake në Siri, pasi disa forca ushtarake rusë kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 5 =