Home / Showbizz / Mbylli përfundimisht kapitullin me Natalian, Maluma kapet “mat” me të dashurën e re

Mbylli përfundimisht kapitullin me Natalian, Maluma kapet “mat” me të dashurën e re

Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze.

Personi i cili ka tërhequr vëmendjen e tij është Susana Gomez një person aspak i njohur në botën e showbizit.

Kolumbiani është fotografuar me atë në rrugët e Los Angeles të veshur të dy matchy-matchy me bluzë me kapuçë ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Maluma, e kishte kombinuar bluzën me pantallona të shkurtra të verdha dhe një palë atlete portokalli.

Check Also

U infektua me COVID-19, këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen si e përjetoi: Ditët e fundit kanë qenë të tmerrshme

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 5 =