Home / Aktualitet / Mbylla e fushatës së PD, qindra makina ‘pushtojnë’ sheshin ‘Nënë Tereza’

Mbylla e fushatës së PD, qindra makina ‘pushtojnë’ sheshin ‘Nënë Tereza’

Mijëra qytetarë dhe makina janë në sheshin ‘Nënë Tereza’ në pritje të liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili do të mbyllë edhe fushatën elektorale të nisur një muaj më parë.

Në këtë takim të fundit me mbështetësit, Basha do të japë mesazhin e fundit për zgjedhjet e 25 prillit dhe do të ftojë qytetarët të votojnë ndryshimin për të ardhmen e Shqipërisë.

 

Check Also

Ekzekutimi i Everest Çakajt në Elbasan, Policia jep njoftimin zyrtar

Policia ka dhënë informacion për vrasjen që tronditi Elbasanin mbrëmjen e sotme. Përmes një reagimi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 3 =