Home / Aktualitet / Mbërrijnë 38.400 dozat e para të ‘AstraZeneca’, Rama i pret në aeroport

Mbërrijnë 38.400 dozat e para të ‘AstraZeneca’, Rama i pret në aeroport

Kanë mbërritur këtë të premte 38.400 dozat e para të ‘AstraZeneca’ në aeroportin e Rinasit. Të pranishëm janë kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj.

Vijon..

blob:https://www.facebook.com/3255d4b6-b2c0-46f5-bc64-5a81addfb912

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + ten =