Home / Showbizz / Mashkulli që transformohet në pak orë në femër

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Mashkulli që transformohet në pak orë në femër

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Një aktor filipinas, përvec talentit në profesionin që ka, së fundmi ka tërhequr vëmendjen në Instagram edhe për imitimet thuajse perfekte të imazheve të yjeve më të mëdha të botës së muzikës dhe kinematografisë.

Paolo Ballesteros, 31 vjeç me pak orë punë dhe me ndihmën e grimit dhe lenteve për sytë, mund të shndërrohet në Beyonce, Madonna, Katy Parry, Drew Barrymore apo Taylor Swift.

Talentin e tij ai e ndan me më shumë se 360 mijë ndjekësit në Instagram dhe ky është rezultati:[/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”243,244,245,246,247,248,249″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Modeli shqiptar do të sjell nga Kina 200 mijë maska për Shqipërinë

Rolando Lekaj e nisi karrierën e tij si model pasi fitoi çmimin e parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − four =