Home / Showbizz / Marina dhe Getoari nisin udhëtimet, ku shkuan këtë herë

Marina dhe Getoari nisin udhëtimet, ku shkuan këtë herë

Geti dhe Marina janë një nga çiftet e showbizit që udhëtojnë më së shumti, por këtë vit ata u detyruan t’i frenonin udhëtimet për shkak të pandemisë.

Megjithatë, këtë javë, çifti më në fund ka patur mundësinë dhe kohën për t’u ‘arratisur’. Geti dhe Marina kanë zgjedhur Italinë dhe po qëndrojnë në “Armani Hotel” në Milano, një prej adresave më ekskluzive në zemrën e ekonomisë italiane.

Çmimet në këtë hotel varësisht nga lloji i dhomës, shkojnë nga 500 euro më e lira deri në ekstremin tjetër në 5000 euro nata.

Nuk dihet se cilin nga opsionet kanë zgjedhur çifti.

Check Also

Në ditët e fundit të shtatzanisë, shpëtimi i Sarës është kjo gjë e Ledrit

Shtatzënia e Sara Hoxhës, të dashurës së Ledit, ka qenë padyshim një ndër titujt kryesorë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 2 =