Home / Aktualitet / Marina dhe Getoari, çifti që bën “publike” votën nga një foto në makinë

Marina dhe Getoari, çifti që bën “publike” votën nga një foto në makinë

Në ditën e sotme të shumtë kanë qënë personazhet  e njohur që kanë marrë pjesë në procesin e votimit, ku shumica prej tyre  kanë postuar foto në rrjetet e tyre sociale  me gishtin identifikues që kanë hedhur votën.

Marina Vjollca ka publikuar një foto nga makina me bashkëshortin e saj Getoar Selimi,  ku kanë treguar që kanë marrë pjesë ditën e sotme në votime.

Ata kanë treguar gishtin identifikues që kanë hedhur votën, duke lënë të nënkuptuar mesazhin e paraqitjes në kutitë e votimit.

Më pas edhe reperi i njohur e ripostoi në profilin e tij këtë votë , me nënshkrimin: “Votuam”.

Check Also

Andi dhe Melisa bëjnë gafën, detyrohen të fshijnë urgjent videon

Andi dhe Melisa, dy personazhet më të njohur të Për’puthen, të cilët e zyrtarizuan lidhjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × five =