Home / Aktualitet / Makina përmbyset në mes të rrugës, bllokohet trafiku në autostradën Lezhë-Laç

Makina përmbyset në mes të rrugës, bllokohet trafiku në autostradën Lezhë-Laç

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Laç, në afërsi të ishull-Lezhës ku një automjet është përmbysur në mes të rrugës.

Fatmirësisht nuk raportohen persona të lënduar, por përmbysja e mjetit në mes të rrugës ka shkaktuar trafik të rënduar, duke bërë që mjetet të presin në radhë.

Aktualisht policia dhe autoritetet rrugore ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për largimin e mjetit dhe hapjen e autostradës.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − ten =