Home / Aktualitet / Makina kthehet përmbys/ Shënohet aksidenti i parë në një nga tunelet e nënkalimit te Dogana

Makina kthehet përmbys/ Shënohet aksidenti i parë në një nga tunelet e nënkalimit te Dogana

Aksidenti i parë në një prej tuneleve që janë hapur për qarkullim në nënkalimin pranë Doganës në Tiranë është shënuar sot.

Një makinë është përmbysur në mes të tunelit pak çaste më parë, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar.

Shoferë të shumtë janë ankuar për pjertësinë e tunelit dhe kthesën e fortë si në hyrje dhe dalje të Tiranës, kjo ndoshta edhe për shkak të shpejtësisë së makinave që hyjnë në tunel.

rgwe4g4g4g

Check Also

Programi që zbuloi gënjeshtrën e bashkëshortit-vrasës në Greqi

Babis Anagnostopoulos, bashkëshorti i Calorine Crouch, gruas britanike të vrarë në Greqi, u tha policëve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × five =