Home / Showbizz / Madonna më seksi se kurrë, poston fotot “hot” në rrjetet sociale

Madonna më seksi se kurrë, poston fotot “hot” në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur botërisht për famën e saj dhe talentin e padiskutueshëm në muzikë duket se e ka ndalur kohën për shumë vite, pasi pamja e saj nuk përkon fare me moshën.

Mbretëresha e “Popo-it”, 63-vjeçarja Madonna është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto me njekësit nga përditshmëria e saj.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram ku ka pozuar vetëm me të brendshme disi transparente, duke ngacmuar imagjinatën e të gjithëve. Me një veshje të zezë tepër seksi dhe me një kapele si police, Madonna ka “tërbuar” fansat e saj duke i bërë ata që të harrojnë moshën e kënëgëtares, që me shumë të rinj mund të përkojë me moshën e gjyshes së tyre.

Epo duhet thënë se Madonna edhe lidhjen e saj e ka me një djalë shumë herë më të ri se vetja.

“Dhe tani për pak kohë, vetëreflektim zonjë”, shkruan ajo krahas fotove të publikauara.

 

Check Also

Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta reperi i njohur

Reperi Black Rob, i njohur më shumë për hitin e tij të vitit 2000 “Woah”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 1 =