Home / Showbizz / Luana zbulon sekretin për një trup perfekt

Luana zbulon sekretin për një trup perfekt

Tashmë të gjithë e dinë se Luana Vjollca është një vajzë shumë e dhënë pas punës. Shumica e postimeve që ajo bën në rrjetet sociale, e tregojnë teksa ndodhet në punë.

Por sot, moderatorja e dashur për publikun ka zbuluar se gjen pak kohë për veten që të bëjë aktivitete sportive.

Ajo ndau në “Instastory” një foto ku zbulon se si e nis ditën. Me këtë Luana tregon gjithashtu se si mban trupin në formë dhe duket gjithmonë kaq seksi.

Moderatorja bukuroshe ka treguar se e nis ditën duke bërë ushtrime, e prandaj ka një trup kaq perfekt, për të cilin fansat e komplimentojnë shumë.

Image

Check Also

Martohet për herë të 5-të Nicolas Cage, ja sa vite diferencë ka me partneren

Nicolas Cage, 56 vjeç, është përsëri një burrë i martuar, pasi është martuar me Riko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 2 =