Home / Showbizz / Luana Vjollcës i shkatërrojnë ”Ferrarin” luksoz, shokohet moderatorja

Luana Vjollcës i shkatërrojnë ”Ferrarin” luksoz, shokohet moderatorja

Ditën e djeshme Luana Vjollca e kaloi në xhirimet e një projekti për të cilin nuk ka zbuluar shumë. Moderatorja publikoi foto e video teksa bëhej gati për xhirime, por një incident i prishi mbrëmjen.

Luanës i kanë shkatërruar makinën e saj Ferrari duke i thyer xhamin përpara. Moderatorja postoi një foto të makinës duke pyetur se kush e ka bërë këtë dhe për çfarë arsye.

“U qyqa kush e bëri këtë?!”, shkruan Luana.

Pak kohë më parë moderatorja ka zbuluar se ka njerëz që e shoqërojnë si truproja, për shkak të kërcënimeve të ndryshme që ka marrë.

Shpërndaje:

Check Also

Viola Spiro prek me fjalët për babain që humbi jetën nga Covid

Viola Spiro humbi 1 javë më parë babanë e saj, për shkak të infektimit me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − six =