Home / Showbizz / Luana Vjollcës i shkatërrojnë ”Ferrarin” luksoz, shokohet moderatorja

Luana Vjollcës i shkatërrojnë ”Ferrarin” luksoz, shokohet moderatorja

Ditën e djeshme Luana Vjollca e kaloi në xhirimet e një projekti për të cilin nuk ka zbuluar shumë. Moderatorja publikoi foto e video teksa bëhej gati për xhirime, por një incident i prishi mbrëmjen.

Luanës i kanë shkatërruar makinën e saj Ferrari duke i thyer xhamin përpara. Moderatorja postoi një foto të makinës duke pyetur se kush e ka bërë këtë dhe për çfarë arsye.

“U qyqa kush e bëri këtë?!”, shkruan Luana.

Pak kohë më parë moderatorja ka zbuluar se ka njerëz që e shoqërojnë si truproja, për shkak të kërcënimeve të ndryshme që ka marrë.

Shpërndaje:

Check Also

Të gjithë besonin se vajza e Harry-t dhe Meghan do të quhej Diana, por bastet e fundit na lanë pa fjalë

Ndërsa anëtarja më e re e familjes mbretërore britanike pritet të vijë në jetë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − 14 =