Home / Showbizz / Luana Vjollca “tërbon” fansat me pozat sensuale me rroba banje (FOTO)

Luana Vjollca “tërbon” fansat me pozat sensuale me rroba banje (FOTO)

Ka vetëm pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin ndërkombëtar “Locos” me këngëtarin larin, Jay Santos, dhe ka rezultuar shumë i suksesshëm.

E teksa po merret me projekte të tjera muzikore apo edhe me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca po shijon paksa edhe ditët e ngrohta të verës.
Gjatës ditës së djeshme bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto me rroba banje në plazh, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike.
“Goca dhe deti dhe”, shkruan Luana krahas një5rës foto që ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.
“Bisha”, Luana Vjollca “tërbon” fansat me pozat me

Check Also

Kim Kardashian uron publikisht këngëtaren shqiptare

Anxhelina ka përfunduar në Instagram-in e Kim Kardashian dhe gjeni se për çfarë? Ylli i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 − two =