Home / Aktualitet / LIVE/ PS hap fushatën elektorale

LIVE/ PS hap fushatën elektorale

Partia Socialiste ka hapur fushatën elektorale në sheshin ‘Skënderbej’. Të pranishëm në hapje të fushatës janë vetëm kandidatët.

Në këtë takim të parët që do të flasin janë drejtuesit e qarqeve dhe më pas do të flasë kryeministri Edi rama, njehërësh kreu i PS.

Hapjen e fushatës e ka bërë sopranoja Vikena Kamenica e cila ka kënduar himnin e Sqhipërisë.

Këtu mund të ndiqni LIVE:

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 17 =