Home / Kronike / Librazhd/ Burri vret me sëpatë bashkëshorten dhe më pas var veten

Librazhd/ Burri vret me sëpatë bashkëshorten dhe më pas var veten

Një krim i rëndë në familje ka ndodhur në fshatin Dragostunjë, në qytetin e Librazhdit, ku në bazë të informacioneve paraprake bëhet me dije se një burrë ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij.

Njoftimi i plotë i policisë: Librazhd/ Informacion paraprak

Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta  dyshohet se ka vrarë me mjet të mprehtë ( sopatë) bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka varur veten.

Grupi hetimor nën drejtimin  Prokurorisë  ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Check Also

80 vjeçari humb jetën tragjikisht në Kavajë, ra aksidentalisht në kanal

Një 80 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht ditën e sotme në qytetin e Kavajës pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − two =