Home / Aktualitet / Lëvizje e papritur/ Lulzim Basha braktiset nga njerëzit e tij më të afërt

Lëvizje e papritur/ Lulzim Basha braktiset nga njerëzit e tij më të afërt

Djali i xhaxhait të Lulzim Bashës bëhet anëtari më i ri i Partisë Socialiste.

Lajmin e ka bërë me dije drejtuesi i qarkut të Tiranës, Ervin Bushati, duke publikuar dhe një foto, ndërkohë që kushëriri i parë i Bashës mban kartën në dorë. Ai është anëtarësuar në njësinë nr.8.

Altin Basha prej kohësh e ka shprehur haptazi votën e tij për PS, ndërsa sot është bërë zyrtarisht anëtar i kësaj partie, duke “braktisur” kushëririn e tij që kandidon për kryeministër.

Check Also

Mutacionet e Covid-19 e bëjnë shqetësuese situatën në Greqi, rritet numri i të moshave të reja në spitale

Është shtuar ankthi nga koronavirusi në Greqi, pas numrit gjithnjë në rritje të të rinjve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 3 =