Home / Aktualitet / Lëkundje tërmeti në vend/ Ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti në vend/ Ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë regjistruar paraditen e sotme në vend.

Sipas Qendrës Evropiane të Tërmeteve (EMSC), tërmeti ka qenë me magnitudë 3.8 të shkallës rihter me epiqendër në Hamallaj të Durrësit.

Sipas të dhënave të para, lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në Fushë Krujë./CNA.al

Check Also

Bastardët po negociojnë me Greqinë për detin

Nga Spartak NGJELA – Të gjithë këta bastardë që kanë negociuar dhe po negociojnë me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 10 =