Home / Showbizz / Ledjana dhe Mevlani rikthehen në krahët e njëri-tjetrit?

Ledjana dhe Mevlani rikthehen në krahët e njëri-tjetrit?

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga dolën çift nga “Për’puthen”, mirëpo më vonë marrëdhënia e tyre u kris dhe ata i dhanë fund lidhjes duke “thumbuar” njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Së fundmi në rrjet po përflitet për një ribashkim të çiftit. Një faqe fansash në Instagram ka publikuar një foto ku ata shihen në të njëjtin vend dhe me të njëjtit njerëz.

Kaq ka mjaftuar që të aludohet se Mevlani dhe Ledjana janë sërish bashkë. Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk ka reaguar ende. 

Check Also

“Më tha zhvishu të të bëj…”/ Moderatorja e njohur i lë të gjithë pa fjalë, tregon kërkesën e pazakontë që i ka bërë bashkëshorti i saj

Moderatorja e njohur italiane, Alessia Marcuzzi ka ndarë disa foto ‘hot’ në rrjetet sociale. Gjithashtu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 3 =