Home / Aktualitet / LAJMI I FUNDIT/ Shefja e ISHP-së, Silva Bino me koronavirus, shtrohet në spital

LAJMI I FUNDIT/ Shefja e ISHP-së, Silva Bino me koronavirus, shtrohet në spital

Burime për Descript.al bëjnë me dije se shefja e ISHP-së, Silva Bino, është infektuar me koronavirus.

Descript.al ka mësuar se Bino nuk është në gjendje shumë të mirë shëndetësore, dhe prej të premtes është shtruar në spitalin Infektiv.

Mësohet se ka qenë temperatura e lartë, ajo që e ka çuar shefen e ISHP në spital.

/Descript.al/

Check Also

Merr flakë në ecje e sipër një automjet, shpëton mrekullisht shoferi

Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit. Automjeti tip “Reno” me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + four =