Home / Kronike / Kronike / LAJMI I FUNDIT/ Bie masivi shkëmbor mbi një lokal në Vlorë, 1 i plagosur

LAJMI I FUNDIT/ Bie masivi shkëmbor mbi një lokal në Vlorë, 1 i plagosur

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Mësohet se ka rënë një masiv shkëmbor mbi një lokal në Kaninë.

Nga të dhënat e para raportohet se ka mbetur i plagosur lehtë një person.

Rrëshqitja e masivit shkëmbor ka ndodhur pas shirave që mbërthyen vendin në orët e para të mëngjesit të sotëm.

(BalkanWeb)

Check Also

COVID-19 ‘infekton’ institucionet arsimore të Pogradecit, mbyllet një kopsht, mësues të infektuar në dy gjimnazet e qytetit

POGRADEC COVID_19 ka hyrë në kopshtin dhe gjimnazet e qytetit të Pogradecit. Kopshti ‘’Persefoni Treni’’ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four + 7 =