Home / Bota / Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta reperi i njohur

Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta reperi i njohur

Reperi Black Rob, i njohur më shumë për hitin e tij të vitit 2000 “Woah”, ka vdekur në moshën 51-vjeçare.

Vdekja u konfirmua nga ish- shoku i tij i grupit, Mark Curry, i cili postoi një video–mesazh emocionues të shtunën në Instagram.

“Rob vdiq rreth një orë më parë”, tha Curry. “Nuk e di nga të filloj, por ju falënderoj të gjithëve për donacionet. Ne kemi humbur shumë legjenda dhe nuk kemi mundësi të humbasim më”.

Mark kishte bërë javën e kaluar një apel të GoFundMe për të ndihmuar Ross ‘të gjente një shtëpi, të paguante për ndihmë mjekësore dhe stabilitet gjatë këtyre kohërave’.

Ndahet nga jeta reperi lengjendar i 'Woah'

Check Also

Amerikanët e vaksinuar fitojnë lirinë

Të gjithë personat e vaksinuar me të dy dozat e vaksinës kundër koronavirusit në SHBA …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + 18 =