Home / Kronike / Lajm i hidhur! Deputetja socialiste humb të vëllain

Lajm i hidhur! Deputetja socialiste humb të vëllain

Ka ndërruar jetë vëllai i deputetes socialiste, Vilma Bello.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja përmes një postimi të ndjerë në rrjetet sociale, ku shprehet se ajo sot humbi shokun dhe vëllain e saj të madh.

“Të njoha si djalin e madh të shtëpisë, Drini Bello, po në jetën time me familjen tënde, tonën të madhe, ishe shoku e vëllai im i madh. Unë sot të humba, vëlla!

Do na mungosh shumë. Të qoftë dheu i lehte, i miri Drin”, shkruan deputetja.

Check Also

Horoskopi për këtë të Shtunë, çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five − three =