Home / Aktualitet / LAJM I FUNDIT/ Shpërthen në flakë mjeti në rrugën Jordan Misja, dyshimet e para

LAJM I FUNDIT/ Shpërthen në flakë mjeti në rrugën Jordan Misja, dyshimet e para

Një automjet është përfshirë nga flakët teksa po lëvizte në rrugën Jordan Misja në kryeqytet. Blutë e Tiranës bëjnë me dije se shkak është bërë një shkëndijë elektrike dhe si pasojë e flakëve ka vetëm dëme material. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.11.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Jordan Misja”, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Aksidenti me katër të lënduar në Krujë, arrestohet 23 vjeçari

Dy drejtues mjetesh kanë rënë në pranga pasi akuzohen për shkelje të rregullave të qarkullimit. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + eight =