Home / Aktualitet / Lajm i FUNDIT/ Rëndohet bilanci në vend, humbin jetën pesë pacientë tek Infektivi

Lajm i FUNDIT/ Rëndohet bilanci në vend, humbin jetën pesë pacientë tek Infektivi

Pesë persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Spitalin Infektiv, si pasojë e koronavirusit.

Ministria njofton se nuk e kanë fituar dot betejën në spitalin COVID1 një 45 vjeçar nga Tirana pa sëmundje të tjera, një 64 vjeçar nga Tirana dhe një 68 vjeçare nga Pogradeci.

Një 45 vjeçare nga Kruja pa sëmundje të tjera dhe një 77 vjeçar nga Tirana me sëmundje bashkëshoqëruese nuk kanë mundur të mbijetojnë në spitalin COVID2.

Check Also

Rama publikon videon e mjekut dhe ironizon Bashën: Ka mbaruar shkollën me pesa. Zgjohu Luli, zgjohu dreqin

Kryeministi Rama publikon një video dhe thotë se personi që kreu i PD Lulzim Basha …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × three =