Home / Aktualitet / LAJM I FUNDIT/ Lëkundje të forta tërmeti ndihen në Tiranë, ja ku ishte epiqendra

LAJM I FUNDIT/ Lëkundje të forta tërmeti ndihen në Tiranë, ja ku ishte epiqendra

Disa lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë pak minuta më parë.

Sipas EMSC, epiqendra e tërmetit ishte në Larisa të Greqisë, por lëkundjet janë ndjerë edhe në kryeqytetin tonë.

Tërmeti ka qenë me thellësi 10 km dhe me magnitudë 5.7 ballë.

Check Also

A e ka zbuluar Basha patronazhistin e PS? Kryedemokrati e zbulon për herë të parë

“Jo se kam zbuluar, është fundi, tregon se ku ka përfunduar Republika e Shqipërisë. Tregon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + twelve =