Home / Kronike / Kronike / LAJM I FUNDIT/ I mituri shkon pa shenja jete në spitalin e Sarandës, policia nis hetimet

LAJM I FUNDIT/ I mituri shkon pa shenja jete në spitalin e Sarandës, policia nis hetimet

Një i mitur, D. M, 13 vjec, banor i Delvinës, ka shkuar i vdekur në spitalin e Sarandës.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit.

Policia është duke hetuar ngjarjen, ndërsa ende nuk ka një informacion ku dhe pse ka vdekur 13 vjecari.

(BalkanWeb)

Check Also

Horoskopi për këtë të Dielë, çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj

Ky është horoskopi për ditën e Dielë 27 Shtator 2020 Dashi Gjatë kësaj dite nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − 3 =