Home / Aktualitet / La pas katër fëmijë, familja e Vilson Çutajt hap dyert e mortit, i vëllai përlot rrjetin: “Na këputët shpirtin …”

La pas katër fëmijë, familja e Vilson Çutajt hap dyert e mortit, i vëllai përlot rrjetin: “Na këputët shpirtin …”

Familja e Vilson Çutaj ka hapur dyert e mortit, pasi sot do të përcjellin të birin në banesën e fundit.

Në një status në rrjetet sociale, vëllai i Vilsonit, i cili la pas katër fëmijë, ka bërë një status prekës.

“Na keni këput shpirtin e na e keni thyer zemrën. Krishti të pastë në parrizë dhe ishAllah ke fëmijët me jetë e dritë,”- shkruan ndër të tjera Olsoni.

Klement Pepaj dhe Vilson Çutaj do të përcillen sot për në banesën e fundit pasi u gjetën të vrarë pranë një parcele me kanabis, disa kilometra larg fshatit të tyre.

Check Also

Përkeqësohet bilanci/ 35 viktima dhe mbi 800 të lënduar nga tërmeti në Izmir

Numri i viktimave të tërmetit në Izmir të Turqisë ka shkuar në 35. Ministri i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × four =