Home / Aktualitet / Kuvendi shtyn seancën, homazhet për Bashkim Finon mbahen në Pallatin e Kongreseve

Kuvendi shtyn seancën, homazhet për Bashkim Finon mbahen në Pallatin e Kongreseve

Kryesia e Kuvendit të Shqipërisë njofton më hidhërim të thellë  se sot në orët e para të mëngjesit u nda nga jeta deputeti Bashkim Fino.

Kryesia e Kuvendit i shpreh ngushëllimet familjes dhe të afërmve dhe njofton se në nderim të deputetit Bashkim Fino, sot, më 29 mars, nga ora 11:00-15:30,  do të organizohen homazhe në Pallatin e  Kongreseve.

Përcjellja bëhet në orën 16:00.

Check Also

Kryeministri Rama jep medalje ari për nxënësit me rezultate të shkëlqyera, i riu ‘ia plas në sy’: Shyqyr që erdhën zgjedhjet…

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Evis Kushin kanë dorëzuar medalje për gjimnazistët ekselent. Teksa ia …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 18 =