Home / Aktualitet / “Kush o komunist këtu oooo të djathtë?” Rama me tone të ashpra nga Durrësi

“Kush o komunist këtu oooo të djathtë?” Rama me tone të ashpra nga Durrësi

Rama: Kanë gjë të bukur këta se thonë se jam anti-komunist se më kanë dërrmu komunistët.

Kush o kumunist, këtu Milva? Klodi? Kush o komiunist, se mos më thoni se ëshët Juri komunist se dhe mund të jetë ky. Kush o komunist, Teri ? Çela?

Komunistin e keni në gjirin e Lalzit ooooo, oooo të djathtë e Durrësit. Ju ka ardhur te gjiri i Lalzit. E ka bërë gjirin e Lalëzit pusetë digjitale, i del era në gjithë Shqipërinë.

Megjithatë do ta marrin vesh të gjithë pas 25 Prillit, se deri më 25 Prill do shkojnë me entuziazëm, aty nga ora 10 do fillojnë dhe nga ora 11 do ia fusin gjumin dhe kur të zgjohen nga ora 11 e mëngjesit tjetër do thonë “Bo bo na e kanë marrë prapë komunistët”.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − seven =