Home / Aktualitet / Kush janë deputetët që nuk morën pjesë në seancën për shkarkimin e Metës, mes tyre socialistë

Kush janë deputetët që nuk morën pjesë në seancën për shkarkimin e Metës, mes tyre socialistë

Shtatë deputetë kanë zgjedhur të mos jenë në sallën e parlamentit këtë të mërkurë për arsye që nuk dihen.

Ata janë Olta Xhaccka,

Amra Borova,

Fidel Ylli,

Rudina Hajdari, etj.

Check Also

Gjata: Betejën e kemi me Ramën dhe modelin e tij, në PD do të hyjë fryma e re

Partia Demokratike do të zhvillojë në 17 korrik, mbledhjen e kuvendit Kombëtar, ku do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + five =