Home / Aktualitet / Kush janë 50 deputetët që firmosën për të nisur procedurat për shkarkimin e Ilir Metës(LISTA)

Kush janë 50 deputetët që firmosën për të nisur procedurat për shkarkimin e Ilir Metës(LISTA)

50 deputet kanë firmosur për të nisur procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Zabrdhet dokumenti me emrat e deputetëve dhe firmat.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + four =