Home / Aktualitet / Kush është narkotrafikanti nga Mirdita me 18 automjete luksoze

Kush është narkotrafikanti nga Mirdita me 18 automjete luksoze

Policia dhe prokuroria e Tiranës kanë sekuestruar ditën e sotme pasurinë e shtetasit S.M në vlerën e 5 mln eurove.

Në sekuestro janë vendosur 18 automjete luksoze, 10 pasuri te paluajtshme si vila e apartamente, 2 aktivitete biznesi, lokale.

S.M me origjinë nga Mirdita rezulton i dënuar për drogë. Sipas organit të akuzës dyshohet se janë pasuri te krijuara nga aktiviteti kriminal. Ai gjithashtu  ka qenë një person i hetuar për pastrim parash.

Check Also

Aksident me vdekje në Tiranë, kamioni përplas këmbësoren 60-vjeçare

Një aksident me vdekje ka ndodhur vetëm pak çaste më parë në zonën e Astirit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − fourteen =