Home / Aktualitet / Kur do të dalim nga karantina? Mjeku i njohur ka dy pergjigje fantastike…

Kur do të dalim nga karantina? Mjeku i njohur ka dy pergjigje fantastike…

Mjeku okulist Kastriot Borici permes nje video-je te postuar ne facebook, u ka dhene pergjigje disa pyetjeve te cilat po na shqetesojne keto dite, perfshire ate me kryesoren: Kur do te dalim nga karantina?

Sipas mjekut Borici, perhapja e Covid-19 nuk eshte nje rastesi por e planifikuar. Nder te tjera mjeku shprehet qe kjo “lufte” do te mbaroj sapo të kene arritur qellimet ata te cilet e kane hedhur.

Postimi i plotë;

KUR DO DALIM NGA KARANTINA ?!
(Pyetja qe na mundon )
Te dashur Miq !
Ju uroj shendet ne familjet tuaja,
Do tju marr pak kohe me kete video por do tju kerkoj ta ndiqni,
Jam perpjekur te shpjegoj se kur ne do mundim te dalim nga karantina, dhe tju ve edhe juve ne dijeni te disa gjerave,
Kete video jam perpjekur ta bej me kujdes qe mos te marr Report nga Facebook, dhe te qendroje sa me gjate,
Linket perkatese po i jap ne koment,
Kohe keni boll,
Ditet me diell dhe shetitjet buze detit jane shume afer,
Bota nuk do ngeli ne dore te “te keqes”
Ju perqafoj,

KUR DO DALIM NGA KARANTINA ?! (Pyetja qe na mundon ) Te dashur Miq ! Ju uroj shendet ne familjet tuaja, Do tju marr…

Gepostet von Kastriot Boriçi am Montag, 30. März 2020

Check Also

OBSH: “Tani është Amerika epiqendra e pandemisë COVID-19”

Amerikat janë shfaqur si epiqendra e re e pandemisë koronavirus, tha Organizata Botërore e Shëndetit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 11 =