Home / Aktualitet / Kujtim Prodani infektohet me Covid 19, poston foton nga shtrati i ‘Shefqet Ndroqit’

Kujtim Prodani infektohet me Covid 19, poston foton nga shtrati i ‘Shefqet Ndroqit’

Kantautori i njohur Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19.

Ai është shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi nga ku ka postuar një foto në Facebook ku duket se mban një maskë oksigjeni.

Sa miq e sa të afërm na more ; o flamë e keqe.’– shkruan Prodani.

Të shumta janë mesazhet inkurajuese nga miqtë dhe të afërmit të cilët i urojnë shërim të shpejtë.

Check Also

Ja pse ia hodhi hetimit të SPAK Manastirliu

Një ministre e kabinetit Rama prej muajsh ka qenë nën lupën e prokurorisë së Posaçme …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − eleven =