Home / Kryesore / Kthjellime dhe vranësira, mësoni parashikimin e motit për sot

Kthjellime dhe vranësira, mësoni parashikimin e motit për sot

Sipas MeteoAlb: Vendi yne ne pjesen e pare te dites do te dominohet nga moti i kthjellet. POR ne pjesen e dyte te dites parashikohet qe vranesirat e lehta te shfaqen ne territor, KU me te dukshme do te jene ne zonat malore, ndersa bregdeti MBETET me kthjellime.

A do të ketë shi në fundjavë, shiko motin dhe pastaj

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi Verior – Verilindor duke krijuar dallgëzim 2 ballë.

Check Also

Lajm i mirë/ Ky shtet i dhuron Shqipërisë 10 mijë doza vaksine anti-Covid

Në seancën parlamentare të Qeverisë së Kroacisë, u miratua sot një vendim për të dërguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 9 =