Home / Kryesore / Kthjellime dhe vranësira mesatare, ja temperaturat për sot dhe nesër

Kthjellime dhe vranësira mesatare, ja temperaturat për sot dhe nesër

Dita e shtunë (sot) parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Era do të fryjë nga juglindja-verilindja  me shpejtësi mesatare 1-7m/s.

Dita e diel parashikohet me mot kryesisht të vranët dhe intervale kthjellimesh. Në jug vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit lokal me intensitet të ulët, raporton Shërbimi Mterologjik Ushtarak.

Era  juglindje-jugperëndim  me shpejtësi mesatare 1-8m/s.

131927622_1081250222314316_6762226406694408591_o.jpg

131918342_1081250318980973_8936146840347371772_o.jpg

Check Also

Dosja e aferave/ Mafia e uniformave të Policisë së Shtetit në veprim

Zyrtarët e lartë të ministrisë së Brendshme e të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 3 =