Home / Aktualitet / Kthehet makthi te Lazio, një futbollist del pozitiv me Covid-19

Kthehet makthi te Lazio, një futbollist del pozitiv me Covid-19

Makthi Covid-19 kthehet te Lazio. Një lojtar ka rezultuar pozitiv në kontrollet e kryera në funksion të debutimit sezonal të kësaj pasditeje (miqësore e planifikuar në 18:30 në Auronzo, kundër një përzgjedhjeje lokale).

Do të ishte një i ri nga “Primavera”, që u bashkua me grupin e Sarrit në grumbullim, ai që ka dalë i infektuar.

Tani lojtari, në pritje të kontrolleve të mëtejshme, do të duhet të izolohet. Lazio po përballet me një problem të ri të koronavirusit, pas shumë problemeve të sezonit të kaluar.

Check Also

Legjenda e futbollit në zi/ Aksidenti fatal i merr jetën djalit 18-vjeçar (Foto)

Ish-mesfushori dhe ish-kapiteni i njohur i kombëtares gjermane, Michel Balack ka humbur djalin e tij …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + 6 =