Home / Lajmi Fundit / Kryeministri Rama takon për herë të parë zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi

Kryeministri Rama takon për herë të parë zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama është takuar për herë të parë me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç dhe përmes një postimi në Facebook u shpreh se ranë dakort në çdo pikë që u diskutua.

Postimi i plotë:

Kënaqësi e posaçme takimi i parë me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç, me të cilin kaluam si dy miq të vjetër dhe patëm dakordësi në çdo pikë

Check Also

Po transportonte emigrantë të paligjshëm me “Touareg”, në pranga 20 vjeçari në Kukës

Ditën e sotme Policia Kufitare në Kukës ka arrestuar një 20 vjeçar i cili po …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × one =