Home / Aktualitet / Kryemadhi uron besimtarët me foton e veçantë krah Metës

Kryemadhi uron besimtarët me foton e veçantë krah Metës

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, uron besimtarët ortodoksë për Pashkët.

Kryemadhi uron që kjo festë të sjellë bekime për të gjitha familjet shqiptare, ndërsa publikon foton duke përqafuar bashkëshortin e saj, Presidentin Ilir Meta.

“Miq dhe dashamirës, GËZUAR nga ne të dy! Zoti është i madh dhe gjithmonë pranë atyre që besojnë tek e mira. Bekime për ju dhe familjet tuaja”, shkruan Kryemadhi.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − fourteen =