Home / Aktualitet / Kryemadhi bën lapsus me emrat e poetëve dhe e kap po vetë: Luan nuk merrem më me…

Kryemadhi bën lapsus me emrat e poetëve dhe e kap po vetë: Luan nuk merrem më me…

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e sotme ka zhvilluar fushatën elektorale në Vlorë, ku ka prezantuar dhe kandidatët për deputetë në këtë qarlk/

Teksa ka mbajtur fjalën e saj para qytetarëve Kryemadhi ka recituar disa vargje nga vjersha e Fan Nolit, “Anës lumenjëve”, por e ka ngatërruar duke thënë se është vjersha e Migjenit.

Mirëpo Kryemadhi e ka kuptuar menjëherë gabimin dhe për ta “ndrequr”, ka dalë në një video me Luan Ramën, ku thotë “Luan nuk merrem më me poezi, se edhe sot në Vlorë që doja të recitoja Fan Nolin e ngatarrova me Migjenin, kshu që po ti le ty poezitë”.

 

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =