Home / Aktualitet / Krimi makabër në Pogradec/ Vajza 15-vjeçare pa skenën horror, zbulon çfarë i tha i ati gjyshes para se ta vriste

Krimi makabër në Pogradec/ Vajza 15-vjeçare pa skenën horror, zbulon çfarë i tha i ati gjyshes para se ta vriste

Ngjarja horror e ndodhur në Pogradec pasditen e djeshme ka tronditur të gjithë vendin.

Detaje të tjera të rënda janë bërë me dije nga ngjarja. Mësohet se skena makabre është parë nga e bija 15-vjeçare e autorit, teksa ai qëlloi të ëmën dhe i preu kokën me kosë e më pas tentoi të vriste të vëllanë.

E mitura ka lajmëruar policinë dhe është larguar nga banesa, teksa brenda 44-vjeçari tentonte të vriste të vëllanë pasi u konfliktua ashpër.

Check Also

Ta lash fytyrën me ujë të gazuar/ Ja cilat janë efektet në lëkurë

E keni menduar se ujin e gazuar mund ta përdorni edhe për fytyrën? Përdorimi i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × five =