Home / Aktualitet / Kreshnik Spahiu ia “plas fytyrës” Rudina Hajdarit: “Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeçe!”

Kreshnik Spahiu ia “plas fytyrës” Rudina Hajdarit: “Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeçe!”

Pas zërave për një largim të deputetes Rudina Hajdari, ka reaguar Kreshnik Spahiu.

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, thotë se e kishte parashikuar largimin e Hajdarit.

“Më vjen shumë keq, që më doli parashikimi. Sot e larguan edhe nga “Partia e Re”.

Nuk kaloi as 2 javë dhe u provua. Ndjej keqardhje që mikja ime s’më mirkuptoi.

I thashë Rudinës: ‘Do dalësh në pension 30 vjeç.’

Nuk e kritikova, por e paralajmërova! Shiko videon”, shkruan Spahiu në Facebook.

Check Also

Masters of Our Fate!

Nga Sebastian ZONJA- Më 24 janar 1965 u nda nga jeta Winston Churchilli. Shtatorja e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 3 =