Home / Kryesore / Kosovë/ Kreu i LDK-së, Isa Mustafa rezulton pozitiv me Covid-19

Kosovë/ Kreu i LDK-së, Isa Mustafa rezulton pozitiv me Covid-19

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është infektuar nga koronavirusi. Lajmin e dha ai vetë në “Facebook”, ku sqaronte se “përveç një plogështisë, nuk vëren ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor”.

Postimi i plotë: 

Të nderuar miq
Sot, pas analizave te kryera, kam rezultuar pozitiv me Covid-19.
Përveç një plogështie, nuk vërej ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor. Anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur.
Ditet në vijim to të jem i izoluar.
Apeloj te të gjithë për kujdes maksimal! IM

Check Also

Kapriçot e motit/ Ja çfarë pritet për ditët në vijim, sa do arrijnë temperaturat

Dita e sotme parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + 16 =