Home / Aktualitet / Konfliktohen 2 të rinj në Vlorë/ Njëri përfundon në spital

Konfliktohen 2 të rinj në Vlorë/ Njëri përfundon në spital

Dy të rinj janë konfliktuar për motive banale të çastit në rrugën e spitalit të Vlorës.

Mësohet se të rinjtë kanë dalë nga makina dhe janë zënë më pas me sende të forta.

Njëri prej tyre e ka goditur tjetrin me levë hekuri duke i shkaktuar dëmtime në trup dhe kokë.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Vlorës me urgjencë nga persona që kanë qenë aty pranë në momentin e konfliktit.

Check Also

Çfarë ndodhi mbrëmë në qiellin e Shkodrës? Meteorologu shpjegon fenomenin e çuditshëm

Qyteti i Shkodrës dhe zonat përreth u zbardhen nga breshëri pas reshjeve që zgjatën disa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =