Home / Aktualitet / Konflikti me armë terrorizoi Elbasanin, Gjykata merr vendimin për të rinjtë që u përleshën në mes të qytetit

Konflikti me armë terrorizoi Elbasanin, Gjykata merr vendimin për të rinjtë që u përleshën në mes të qytetit

Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për Elvis Koçi Çaushllari, Feliks Filaj dhe Ersi Çekani. Pasi shqyrtoi provat e paraqitura nga prokuroria e Elbasanit gjykatësi Tomorr Kullolli mori këtë vendim.

Vijon…

Check Also

Ilir Meta dekoroi një nga “mafiozët” e përgjimeve të “Ndraghetës”

Më 23 prill 2018, presidenti i Republikës Ilir Meta ka pritur në Presidencë dhe ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − eighteen =