Home / Aktualitet / Konfirmohen 15 raste me COVID-19 në Elbasan, virusi i rëndë prek bashkinë dhe spitalin

Konfirmohen 15 raste me COVID-19 në Elbasan, virusi i rëndë prek bashkinë dhe spitalin

Vijojnë shifrat e larta të infektimeve nga koronavirusi në vendin tonë.

Mësohet se gjatë këtyre orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë edhe 15 persona.

Siç mëson “BalkanWeb”, virusi i rëndë ka hyrë në bashki, spital e institucione të tjera, duke infektuar disa punonjës.

(BalkanWeb)

Check Also

Përkeqësohet bilanci/ 35 viktima dhe mbi 800 të lënduar nga tërmeti në Izmir

Numri i viktimave të tërmetit në Izmir të Turqisë ka shkuar në 35. Ministri i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + 4 =