Home / Shtypi letrar / KLITHMA E FUNDIT E ASAJ NATE TË GJATË Tregim erotik i jetuar

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

KLITHMA E FUNDIT E ASAJ NATE TË GJATË Tregim erotik i jetuar

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”41074″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Ai filloi ta puthte në qafë, ta prekte në të gjitha pjesët e trupit. Ajo po shkrihej si bora në diell. Frymarja filloi ti shpejtohej. Drithërima e trupit po i përgjigjej shkulmës së gjakut që nisi të derdhej vrullshëm…

 

Tregim erotik, ngjarje e jetuar.

KLITHMA E FUNDIT E ASAJ NATE  TË  GJATË

Nga: Eni….

Ne ato momente ishte singel, as vete nuk e kishte kuptuar sesi diçka e habiteshme kish ndodhur brenda saj. Djemtë ose i kishte larguar me lezet ose nuk i ishte afruar fare. Por tani e ndjente mungesen e nje prezence mashkullore, ndjente mungesen e dy kraheve te forte qe ta shtrengonin, i mungonte nje zgjim nene rrezet e diellit pranë dikujt ne mengjes, ndaj, e kishte vendosur që pas provimeve të fillonte jetën e  qefit. Nuk do ta vriste me mendjen per asgje.
Me shoqet e saja kalonin fundjaven duke dale, pubeve, bareve edhe diskove, gjithmon duke pire alkol, cigare dhe duke flirtuar, por, deri ne ate çast, asnje djalë qe ja vlente nuk kishte terhequr vemendjen e saja. Nuk kerkonte detyrimisht nje lidhje afatgjate, jo detyrimisht… Në fakt mendonte se kishte ardhur momenti dhe kishte vendosur qe i pari qe do ti pelqente do te ishte ai me te cilin ajo do te kalonte naten.
Fundi fundit pse jo?! Çfarë keqe kishte?! Nuk e kishte bere kurre një gjë të tillë, por gjithkush ndryshon mendim. Fundja pse duhet te thuash se diçka nuk me pelqen, kur nuk e ke provuar kurre!?

Nejse keto ishin dilemat e jetes se saj dhe nuk ishte koha e gjetjes se pergjigjeve qe ajo kerkonte ne vetvete.

Ishte dite e shtune, pas restorantit, shkuan ne nje Pub të mbushur plot. Shumë njerz, shume nxehte, muzika ishte në maksimum, rinia ishte gjysëm e dehur, per mos te thene teresisht.
Dikush e kapi nga beli, dhe po i peshperiste afer veshit. Ajo kthehu lehtesishte koken.
-Do te te pelqente sikur tani, pikerisht tani, ne te dy te ishim vetem, qe muzika te mos pushonte dhe qe nata te ishte e pa funde….Do te beja gjithshka qe ti ke enderruar fshahtazi te perjetoje me dike te panjohur.
Ajo shtangu. Në fakt ideja i pelqente, por edhe e friksonte ne te njejten kohe. Dilemat vazhdonin, por sot, kete nate e kishte vendosur qe do te realizonte ato qe vetem ne imagjinaten e saj i kishte menduar.
Pa e pare fare se kush ishte ky djal, thjeshtë vetem me bishtin e syrit, deshironte te kthehej perball tij, por ai e ndaloi. Nuk deshironte qe ajo te kthehej. Thjeshte po priste pergjigjen e saj. Ajo i tha:
-Varet, çfare me propozon, edhe mund te jem e interesuar.
Djali, ia ktheu:

– Ke dhjetë minuta te pershendesesh personat me te cilet erdhe. Te pres jashte ne makine. Nese nuk vjen do te kuptoj, por dije, se nese nuk vjen, nuk ke per ta ditur kurre se çfare do te ndodhi ne kete nate.

Pasi pershendeti shoqet e saja, doli jashte. Nje makine ishte perball, hypi. Ne fakt nuk guxonte as ta pyeste kete djal per emrin e tij. Ne fakt nuk donte ta dinte, ishte thjeshte seksuale, dhe me mire keshtu….

Makina ndaloi, gjatë rruges.  Gjer atëherë as njeri as tjetri nuk kishte leshuar nje fjale. Thjesht kishte pasur shikime te zjarrta midis tyre.
Ai doli nga makina, ajo e ndoqi, nuk po arrinte as te kuptonte se ku ishin. Nuk e kishte ndjekur fare rrugen. Kishte qene shumë e çuditur nga sjellja e saj, nga pranimi i saj, pa e njohur fare. Ishte shumë e çuditeshme, sepse nuk ishte ajo. Nuk i ngjante karakterit te saj. Gjithsesi e ndoqi nga pas.
Hypen deri ne katin e dytë të pallatit. Apartamenti ishte shumë i kendeshem. Ishte nje ambjen tipik mashkullor, me drita te erreta, me disa silueta femrash si piktura, i mobiluar thjeshte,  me shumë hapesire. I pelqeu.
Ai e pyeti nese ajo deshironte te pinte diçka dhe pa zgjatur shumë ajo kërkoi nje “Wisky”. Ne mendje ishte e frikesuar, por kjo frike e bente akoma me eksituse situaten.
Ai dukej shumë i sigurt në gjithsa bënte e kërkonte, thuajse e kishte per zakon te bente gjera te tilla.Por edhe ndoshta e kishte…ku i dihej. Ne paraqitje nuk dukej çunë i bukur. As shumë sexy. Ishte dikush normal, i veshur mire, por …por kishte diçka, diçka te veçante ne sjelljen e tij. Diçka të padeshifrueshme që bente atë më shumë terheqes sesa te tjeret….
Ne mesin e gotes, ai e ftoi ne dhomen tjeter. Ajo nuk i tha “Po”, por nuk tha as “Jo”. Në fakt e la ate te vendoste per gjithshka dhe, per here te pare ne jeten e saj u bind per gjithshka.
Ne dhome kishte nje krevat ne mes te dhomes, nje pasqyre perballe dhe vetem nje kolltuk ne nje cep. Asgje tjeter.
Ai hoqi kemishen e tij, mori doren e saj dhe dalë nga dalë nisi ta shetiste në gjithë hapsirën e trupit të tij. Pastaj filloi te hiqte rrobat e saj, me ngadalë. Zemra po i rrihte aq fortë saqe asaj i dukej sikur edhe ai vete po e ndjente emocionin e çastit.
Ai filloi ta puthte ne qafe, ta prekte ne te gjitha pjeset e trupit. Ajo po shkrihej si bora ne diell. Frymarja filloi ti shpejtohej dhe ishte gjithmonë e me e thelle. Drithërima e trupit po i përgjigjej shkulmës së gjakut që nisi të derdhej vrullshëm.
Çuditerisht, pa e kutpuar ajo mori iniciativen. Filloi ti hiqte te gjitha rrobat qe atij i kishin ngelur ne trup. Po behej e padurimshme. E shtyu ne krevat, u vu siper tij, dhe me gjithë delikatesen femerore qe e karakterizonte po e bente ate të ndihej i deshiruar, i tejkaluar dhe i nenshtruar. Pak nga pak zjarri i brishte po behej nje flake e madhe. Ajo po egërsohej, po shndërrohej në një bishë e papërmbajtur dhe sigurisht atij i pelqente kjo pamje. Sytë i vetëtinin, mbi fytyrë nisi ti shndrisë nuri. Nuri i seksit, tha ai me vete.
Ajo ishte engjelli dhe djalli, e brishte dhe e panenshtrushme, delikate dhe e forte. Gjithsesi ajo femer atij po i merrte mendjen. Kishte pare shume. Kishte pasur shume, kishte kaluar shume, nga te gjitha llojet, nga me e paditura, tek me profesjonistja, por ajo, ajo kishte diçka me shume, diçka tjeter, diçka ….te pa kuptushme.
Ne nje moment te papritur ai u vu mbi te. Deshironte te merrte kontrollin e situates, deshironte ti tregonte asaj femre, forcen e tij. Si te gjithë meshkujt sigurisht. Kishte edhe ai ate krenarine e tij mashkullore. Natyrisht ishte diçka normale, ndaj edhe ajo nuk rezistoi me teper.
Mardhenja po behej gjithmon e me e fuqishme. Të dy ishin ne nje gjendje te dyte, ishin në një kenaqesi reciproke shumë e forte. Dukeshin që të dy gati-gati si dy kafshe qe po provonin rezistencen e njeri tjetrit. Dy kafshe duke luftuar, por në një luftë paqesore.
Ai i kishte mberthyer duart siper kokes se saj dhe ja mbante forte me doren e tij te majte, ndersa shuplakën e të djathtës ia kishte rasur midis buzëve të mbyllur, për të mos lejuar që ofshatjet  dhe klithmat epshore të seksit ta tejkalonin muziken ne sfond që sundonte dhomën.
Buzët e tij kullosnin në livadhin e gjoksit , trupi i tij ishte kulpëruar pas të sajit në çdo centimetër dhe nërvuajtje të dy dihasnin deri…deri…deri në ekstazë. Donin të shfryheshin, ta lëshonin dhimbjen e përzier me qejfin. Nga dy ishin bërë një. Një trup i vetëm që përpëlitej, që ofshante dhe dihaste zhurrmshëm. Në një çast klithmat e sunduan dhomë. Muzika dopli në plan të dytë…
Dhe ja, pas nje beteje te lodheshme, te dy leshuan klidhmen e tyre te fundit dhe trupat renduan mbi njeri tjetrin. Në fakt trupi i tij rendoi mbi të sajin. Ajo e ndjeu dhe sepse i ngjau si një trup i mposhtur nga dyluftimi në një betejë të ashpër. Pas një beteje të fituar… Të pakten për momentin, sepse nata ishte akoma e gjatë dhe beteja ndoshta sapo kishte filluar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Amerikanet injorojnë thirrjen e Trump për vetëizolim/Mbushen plotë plazhet e Floridas(video)

Plazhet në Florida, ishin të mbushura me vizitorë që duket se nuk kishin dëgjuar paralajmërimet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 10 =