Home / Rrjete sociale / Kjo grua di si të tërheqë vëmendjen në rrugë

Kjo grua di si të tërheqë vëmendjen në rrugë

Kjo është një nga ato pamje që nuk shihet çdo ditë.
Një grua në moshë shëtit me skuterin e saj elektrik dhe truprojat private që janë as më shumë as më pak se 13 qen të lezetshëm që vrapojnë përkrah saj.

Pamjet e filmuara në Luton, të Mbretërisë së Bashkuar në korrik të këtij viti tregojnë gruan që ecën krenare me 13 qentë e saj të racave të ndryshme.

Duket pothuajse si një karrocë qensh, e nëse skuteri i saj prishet, qentë mund ta tërheqin.

Check Also

Ilir Meta larg realitetit politik, shfaqet në shoqëri ‘të veçantë’ në Malin e Dajtit

Presidenti Ilir Meta duket se këtë të dielë ka zgjedhur që ta kalojë në natyrë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × three =